Kiekvienais metais plaukimas baidarėmis sulaukia vis daugiau klientų dėmesio. Šiandien plaukimas baidarėmis yra viena populiariausių vasaros pramogų, dovanojanti nepamirštamų įspūdžių ir gerų emocijų. Tiesa, nepaisant didelio susidomėjimo plaukimu, keliautojams vis dar kyla įvairių klausimų. Siekdami išsklaidyti abejones, atsakome į kelis dažniausiai jūsų užduodamus klausimus:

Kaip galima rezervuoti baidares?
Baidares galite rezervuoti šioje svetainėje nurodytais numeriais paskambinę mums arba šiame tinklalapyje.

Ar reikalingas koks nors specialus pasiruošimas norint plaukti baidarėmis?

Keliauti baidarėmis gali kiekvienas panorėjęs. Jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Svarbiausia noras ir gera nuotaika.

Kaip išsirinkti tinkamą maršrutą?

Mes pasiūlysime jums tokį maršrutą, kuris atitiktų jūsų pajėgas bei lūkesčius. Rinkdamiesi siūlomą maršrutą, visų pirma suplanuokite žygio trukmę, t. y. kiek dienų ir kiek valandų per dieną norėsite plaukti. Pagalvokite ir apie tai, kur norėsite apsistoti: kaimo turizmo sodyboje ar palapinėje. Tada išsiaiškinkite, ar jūsų numatytame maršrute esama jus tenkinančių sustojimo vietų.

Ką būtina pasiimti į kelione baidarėmis?

Pasiimkite geriamo vandens. Būtinai įsidėkite pilną komplektą (taip pat kojinių ir apatinių) drabužių pamainai – tam atvejui, jei apvirstumėte ar įkristumėte į vandenį. Į krepšį įsimeskite ir neperšlampamą lietpaltį bei nuo saulės kaitros saugančią kepuraitę ar skarelę. Būnant ant vandens įdegama kur kas greičiau ir stipriau nei įprastai. ♦ Turėkite ir kelioninę vaistinėlę, preparatų nuo vabzdžių ir apsauginio kremo nuo saulės, nes vandenyje ji ypač smarkiai degina. ♦ Jei irkluodami bijote prisitrinti nuospaudų, neprošal turėti pirštines. 😉

Kokia avalynę rekomenduotumėte plaukimui?

Tik nesumanykite į žygį baidarėmis išsiruošti su aukštakulniais (nesijuokite, kad tai kvailas patarimas – pasitaiko ir tokių atvejų). Plaukti geriausiai gumine avalyne. Šiltu oru tiesiog idealiai tinka guminiai sandalai.

Ar aš turiu mokėti plaukti?

Žinoma, mokėjimas plaukti yra privalumas ir suteikia daugiau pasitikėjimo. Tačiau visiems plaukiantiems  yra išduodamos gelbėjimosi liemenės, kurios neleis Jums nuskęsti.

Kur sėdėti: baidarės priekyje ar gale?

Jei plaukikų masės skiriasi, rekomenduojama, kad sunkesnis žmogus sėdėtų baidarės gale. Taip tampa kur kas paprasčiau baidarę valdyti. Lygiai taip pat, jei baidare plaukia vyras ir moteris, rekomenduojama, kad gale sėdėtų vyras. Verta prisiminti, kad sėdintis gale yra varomoji baidarės jėga, kitaip sakant – šis asmuo ne tik irkluoja, bet ir vairuoja baidarę, tuo tarpu asmuo, sėdintis priekyje, tik padeda. Rekomenduojama, kad gale sėdėtų geriau su baidarėmis elgtis mokantis asmuo.

Ar plaukimas baidarėmis yra saugus?

Plaukimas baidarėmis yra visiškai saugus užsiėmimas, jei plaukikai laikosi visų saugos reikalavimų. Plaukdami dėvėkite gelbėjimosi liemenes, be to, nepatartina baidarėje daug judėti, stotis ar sukinėtis, kadangi baidarė gali parvirsti ant šono. Elkitės atsargiai išlipdami ir įlipdami į baidarę. Kelionės metu nevartokite alkoholio ar kitų svaiginančių medžiagų. Susidūrę su kliūtimi, elkitės racionaliai ir nesiimkite neadekvačių veiksmų.

Kur saugiai palikti savo automobilius ir daiktus?

Automobilius ir kitus savo daiktus visada  saugiai galėsite palikti  mūsų sodyboje arba stovyklavietėje.

 

Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, susijusį  su baidarių nuoma, susisiekite su mumis ir mes Jums visada atsakysime  bei patarsime.

KONTAKTAI

 info@baidaremis.lt

+370 621 43513

Pasidalinti puslapiu su draugais 😉